Restaurace

Stylová restaurace Kozí chlívek pro Vás připravila menu tradiční české a staročeské kuchyně. Těšit se můžete na nabídku sezonních specialit připravovaných z dostupných a čerstvých surovin. Nechybí ani receptury našich babiček na pečení.

Stálý jídelní lístek

Kromě stálého jídelního lístku, Vám každý den nabízíme výběr z hotových pokrmů.
Každý den je pro vás připraveno denní menu s našimi specialitami.

Otevírací dobaJARO

duben - červen
NE-ČT 11:00 - 21:00
PÁ-SO 11:00 - 23:00

LÉTO

červenec - srpen
NE-ČT 11:00 - 22:00
PÁ-SO 11:00 - 23:00

PODZIM

září - prosinec
(od 1.9. - 25.12.)
NE-ČT 11:00 - 21:00
PÁ-SO 11:00 - 23:00

ZIMA

prosinec - březen
(26.12. - 31.3.)
NE-ČT 11:00 - 22:00
PÁ-SO 11:00 - 23:00


Akce

Kozí tým pro Vás připravuje v průběhu roku různé tématické akce. Tradice a zvyky je dobré připomínat, proto u nás můžete strávit čas v duchu Masopustu, Pašijového týdne, Škaredé středy, Zeleného čtvrtka, Velkého pátku, Bílé soboty, Božího hodu velikonočního, Velikonočního pondělí, Aprílu, Pálení čarodějnic a filipojakubské noci, 1. Máje – lásky času, Dušiček, Sv. Martina, Adventu, Barborky, Mikuláše, Vánoc, Nového roku a Tří králů.

Kapacita restaurace a penzionu Kozí chlívek

Naše restaurace pro 60 osob je vybudována s maximálním citem, tak aby ladila s interiérem celého penzionu. Z restaurace je přímý přístup na krásnou dřevěnou terasu s výhledem do přírodní scenérie a má kapacitu 30 osob.

U nás se nekouří

Restaurace Kozího chlívku je nekuřácká.

Psům vstup povolen

Rádi přivítáme i Vašeho čtyřnohého mazlíčka. Prosíme ale, aby byl pejsek uvázaný na vodítko a měl náhubek - bez toho mu nebude vstup do restaurace umožněn.

Virtuální prohlídka

Už nyní se můžete podívat na virtuální prohlídku našeho penzionu.

Oslavy, hostiny, večírky, rauty

Penzion a restaurace Kozí chlívek nabízí ideální zázemí pro pořádání akcí všemožného druhu od různých oslav, hostin, večírků, rautů. Náš Kozí tým Vám rád zprostředkuje a připraví jakékoli pohoštění a posezení podle Vašich přání a požadavků.

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo přání, neváhejte nás kontaktovat
Prohlédnout mapu